°C
ÇOCUKLAR İÇİN SAHNEYE ÇIKACAKLAR
14.08.2017
2510
Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı (ÇEVKO) tarafından hazırlanan ve çocuklarda çevre bilinci oluşturmayı, geri dönüştürülebilen atıkların değerlendirilmesi konusunda farkındalık oluşturmayı hedefleyen “Dönüşüm İyi Gelecek” isimli ücretsiz çocuk tiyatrosu, Tekirdağ’da sahnelenecek.

Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ile ÇEVKO tarafından hazırlanan “Dönüşüm İyi Gelecek” isimli çocuk tiyatrosu, Süleymanpaşa’da çocuklar için sahne alacak.

ÜCRETSİZ SAHNELENECEK

Konuyla ilgili açıklama yapan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, ÇEVKO Vakfı’nın, çalışmalarını takdir ettiklerini, belediye olarak çevre bilincine ve geri dönüşüm kültürüne çok önem verdiklerini vurguladı. ÇEVKO’nun hazırlamış olduğu “Dönüşüm İyi Gelecek” isimli çocuk tiyatrosuna destek verdiklerini belirten Eşkinat, Süleymanpaşalı tüm çocukları bu oyunu izlemeye davet etti. 20 Ağustos günü saat 17.00’da Süleymanpaşa Sahil Dolgu Alanı’nda, saat 19.30’da da Süleymanpaşa İnecik Mahallesi Köy Meydanı’nda sahnelenecek olan oyun ücretsiz olarak izlenebilecek. 

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com