°C
ERCAN TANIŞIK İLÇE BAŞKANI!
28.04.2018
1299
Ak Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’nca Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı’na başkan yardımcılarından İlçe Teşkilatı Siyasi Hukuk İşleri Başkanı Ercan Tanışık’ın vekalet etmesine karar verildiği öğrenildi.

Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Öğe’nin istifa ederek Milletvekili Aday Adayı olmasının ardından İlçe Başkanlığı görevine vekaleten Ercan Tanışık getirildi. Son dakika haberine göre, İlçe Yönetimi’ne birçok adayın çıkması nedeniyle İl Başkanlığı’nca Siyasi Hukuk İşleri Başkanı Ercan Tanışık’ın vekalet etmesine karar verildi.

BAHÇEKAPILI BASIN AÇIKLAMASI’NI İPTAL ETTİ

Dün İlçe Başkanlığı görevine aday olduğunu açıklayan Süleyman Bahçekapılı, bugün basın toplantısını iptal etti. Bahçekapılı’nın İlçe Başkanlığı için Tekirdağ İl Başkanlığı’na dilekçe verdiği öğrenilirken, yeniden bir basın açıklaması yapmaya gerek duymadığı kaydedildi. Bu arada, Bahçekapılı’nın dışında İlçe Başkanlığı görevine mevcut yönetim içerisinde birkaç kişinin daha aday olması nedeniyle İl Başkanlığı henüz bir atama yapmadı.

TANIŞIKLA DEVAM!

Öğe’nin ayrılmasının ardından İlçe Başkanlığı’na vekalet eden Ercan Tanışık’ın devam etmesine karar verildiği belirtildi. Öğe’nin yardımcıları arasında bulunan Ak Parti İlçe Teşkilatı Siyasi Hukuk İşleri Başkanı Ercan Tanışık, yeni bir atama yapılıncaya kadar ilçe başkanlığına vekalet edecek. Ak Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’nın yeni bir atama yapması halinde ise mevcut adaylar arasında parti içerisinde bir temayül yoklaması yapacağı belirtildi. Bu yoklamanın sonucuna göre atama yapılacak.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com