°C
CEYLAN YANAR BAŞVURU YAPTI
28.04.2018
865
Kapaklı’nın yakından tanıdığı Ceylan İnşaat’ın sahibi Ceylan Yanar, 27. dönem milletvekilliği aday adayı evraklarını AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’na teslim etti. Milletvekili aday adayı Yanar, “24 Haziran seçimlerin bölgemize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Uzun yıllardır Kapaklı’da inşaat sektöründe hizmet veren AK Partili Ceylan Yanar, 27. dönem milletvekili aday AK Parti’den aday adaylığı başvurusu yaptı. Daha önce 26. Dönem milletvekili aday adayı da olan Yanar’ın aday adaylığı evraklarını AK Parti Tekirdağ İl başkanlığına teslim etti.

“HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

27. dönem milletvekilliği aday adayı evraklarını AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’na teslim eden Yanar, “24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerin bölgemize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu süreçte destek olan bütün dostlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

KURULDUĞUNDAN BERİ AK PARTİ’DE

1975 Samsun doğumlu ve evli, 3 çocuk babası olan Yanar, 2003 yılında Kapaklı’ya taşındı. Kapaklı’da o tarihten bu yana inşaat sektöründe atılımlarıyla dikkat çeken Ceylan İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Yanar, AK Parti kurulduğu günden itibaren değişik kademelerde görev yapmış, 26. dönem Tekirdağ Milletvekili aday adayı da olmuştu.

 

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com