°C
ÇERKEZKÖY’DEN DÜNYAYA ŞİFA DAĞITIYOR
1.08.2018
3911
Çerkezköy’deki, Özel İrmet Hastanesi sağlık turizminde büyük başarılar elde ediyor. Dünyanın birçok ülkesinden hastanın şifa aradığı İrmet Hospital, bölgenin gelişmesine ve tanıtılmasına da büyük katkılar sağlıyor.

Bünyesinde barındırdığı 500’ün üzerinde sanayi kuruluşu ile Türkiye’nin 81 ilinden göç alan Çerkezköy’de Özel İrmet Hastanesi sağlık turizmi ile ilçenin gelişmesine katkıda bulunuyor.

ÇERKEZKÖY’Ü ARTIK TÜM DÜNYA TANIYOR

Çerkezköy’de faaliyet gösteren Özel İrmet Hastanesi geliştirdiği tekniklerle dünyanın birçok ülkesinden gelen hastaları tedavi ediyor. Özellikle çağımızın hastalığı olan Obezite tedavisinde büyük başarılar elde eden Özel İrmet Hastanesi’ne, Nijerya, İngiltere, Hindistan, İrlanda, Hollanda, Amerika’dan pekçok hasta tedavi amaçlı geliyor. Tedavi için Çerkezköy’e gelenler, kendi ülkelerine gittiklerinde ise yaşadıklarını anlatıyor.  Hastalar, tedavi sonuçlarına ilişkin paylaşımlarıyla İrmet’e teşekkür ediyor. Çerkezköy’den güzel hatıralarla ayrılanlar, yaptıkları paylaşımlarla da Çerkezköy’ün tüm dünyada tanınmasına katkıda bulunuyor.

İŞTE HASTALARIN PAYLAŞIMLARI

İrmet’te tedavi olan yabancı uyruklu hastalar, gerek ülkelerine döndükten sonra gerekse tedavilerinden sonra sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunarak, hastane hakkında ve tedavileriyle ilgili mutluluklarını dile getiriyor.

Nijerya kökenli İspanyol hasta, Obezite cerrahisi (sleeve gastrectomi) ameliyatından sonraki 2.5 ay içerisinde yaklaşık 38 kilogram verdi. Bu sevincini takipçileriyle paylaşırken, “Sağdaki haziran, soldaki temmuz ayındaki fotoğraflarım. Yaklaşık 15 kilo verdim. Bu işlem hayatımda kendim için yaptığım en iyi şey.” ifadelerine yer verdi.  

TEŞEKKÜRLER İRMET

Brezilyalı bir hasta, daha önce giydiği pantolonla çekildiği fotoğrafı paylaşarak, “Geçen yıl ki pantolonumun bir bacağına iki bacağım sığıyor. Bundan 2 pantolon çıkarabilirim.” ifadelerine yer verdi. İngiltere’den gelip İrmet Hospital’de tedavi gören bir başka hasta ise yine kendi fotoğrafı ile birlikte, “Ameliyattan sonra 3’üncü hafta. 15 kilo verdim.”diye sosyal medya hesabından paylaştı. İrlandalı bir hasta da, “Ameliyata gitmeden bir gün önceki ve bugünkü fotoğrafım. Hayatımı değiştirdiğin için teşekkürler İrmet.”ifadeleriyle instagram hesabından paylaşımda bulundu. Amerikalı bir hasta ise, İrmet’teki yatağında ameliyatı beklerken paylaştığı fotoğrafına, “Sıra bende. Yarın ameliyat oluyorum.” ifadelerini ekleyerek takipçileriyle paylaştı.

“YATAK SAYIMIZI ARTTIRACAĞIZ”

Tedavi için Çerkezköy’ü tercih edenlerin bir hayli fazla olduğunu ve mevcut yatak kapasitesini arttıracaklarını belirten İrmet Hospital Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Türker, “Tedavileri için Dünya’nın dört bir yanından gelerek Çerkezköy’ü ve İrmet Hospital’ı tercih eden hastaların giderek artması, yatak sayımızın artık yetmemesine yol açtı. Bütün ekibimizi tebrik ediyorum. Yakında hastanemizin yanındaki parselde, mevcut yatak sayımızı en az 50 yatak artıracak, toplam kapalı alanımızı da 18 bin metrekareye çıkaracak bir inşaata başlıyoruz. Yolumuz açık olsun” dedi.

 

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com