°C
İRMET’TE İŞLEMLER DAHA ESTETİK
2.08.2018
1139
Çerkezköy’de faaliyet gösteren Özel İrmet Hospital Hastanesi Estetik ve Güzellik Merkezi’ni yeniledi.

Günümüz şartlarında, hızlı yaşam, stres ve yoğun iş temposu gibi etkenlerden dolayı ciltte meydana gelen bozulmalar nedeniyle birçok vatandaş estetik ve güzellik merkezlerinin yolunu tutuyor. Çerkezköy’de faaliyet gösteren Özel İrmet Hastanesi de vatandaşların ihtiyaçlarına cevap vermek ve geliştirilen yeni tekniklerle acısız tedavi yöntemleri uygulamak adına estetik ve güzellik merkezinde yenileme çalışmalarına başladı.

YOĞUN İŞ TEMPOSU CİLTTE BOZULMALARA YOL AÇIYOR

Özellikle işçi kesiminin yaşadığı Çerkezköy’de birçok vatandaşta yoğun iş temposu ve stresten dolayı cildinde bozulmalar meydana gelebiliyor. Tıp bilimi ise dış görünüşü olumsuz etkileyen ve anlaşılır bir şekilde birçok kişi için önemli bir estetik problem haline gelen bu durum için çeşitli çözümler sunuyor. Medikal estetik uygulamalarında, kişilerin dış görünüşleriyle ilgili sıkıntıları gidermek adına yapılacak işlemler, herhangi bir doku kesilmeden, başka bir deyişle ameliyatsız bir şekilde yapılabiliyor.

EN SIK EDİLEN TERCİHLER

Kişinin görünüşünü daha estetik bir hale getirmek üzere yapılan uygulamalar, çoğunlukla deri altına yapılan enjeksiyonları içerir. Yaş ilerledikçe etkisini iyice gösteren kırışıklıklara karşı dolgu malzemeleri ile uygulanan kırışıklık tedavisi, cilt üzerindeki yıpranmış tabakayı soyarak dökme işlemi olan kimyasal peeling; selülit, bölgesel zayıflama ve saç dökülmesine yönelik mezoterapi uygulamaları, vücuttaki istenmeyen tüylere karşı uygulanan lazer epilasyonları ve cilt çizgilerini hafifletmek veya azaltmak amacıyla yapılan botoks uygulamaları, sık tercih edilen işlemler.

BAKIM VE UYGULAMA YAPILIYOR

İrmet Hospital yenilenen Estetik ve Güzellik Merkezi’nde Uzman Estetisyen ve Kalıcı Makyaj Uzmanı ile birçok uygulamada hizmet vermeye başladı. İrmet Hospital Estetik ve Güzellik Merkezinde; Cilt Bakımı, Innofacial Vakumlu Cilt Temizliği, Dermapen, Mezolifting, Mezoterapi, P.R.P, Anti-aging Bakımlar, Akne, Leke Tedavileri ve Kırışıklık gibi birçok cilt sorununa, cilt tipine yönelik bakım ve uygulamalar yapılıyor.

BUZ LAZER EPİLASYON

Hemen hemen her yerde yaygın olarak kullanılan buz lazer epilasyon ile istenmeyen tüyler kolayca engellenebiliyor. Kadınların ve hatta erkeklerin en çok şikayet ettiği problemlerden biri olan istenmeyen tüylere karşı etkin çözümlerin İrmet Hospital’de uygulanmaya başlandığı ifade edilirken, buz lazer epilasyonla işlemlerin daha kısa sürede halledilebildiği bilgisi kaydedildi.

 

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com