°C
BJK’LI SAMET’TEN FB’Lİ AKAY’A İMZALI FORMA
7.08.2018
507
Çerkezköy Belediye Spor Kulübü Başkanı Nedim Yılancı ve beraberindeki basketbol takımı heyetiyle birlikte Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret eden Beşiktaş Spor Kulübü Basketbol Takımı Oyuncusu Samed Erdi Geyik, imzalı bir forma hediye etti.

Çerkezköy Belediye Spor Kulübü Başkanı Nedim Yılancı, beraberindeki Bayan Basketbol Takımı antrenör ve oyuncularla birlikte Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret ederek, spora verdiği desteklerden dolayı kendisine teşekkür etti. 

“BAŞARILI OLACAĞIMIZA İNANIYORUM”

2018-2019 sezonuna start verildiğini söyleyen Çerkezköy Belediye Spor Kulübü Başkanı Nedim Yılancı, “Takımımız son 3 sezondur A takım seviyesinde liglerde ilimizin tek takımı olarak mücadele etti. Altyapılarda, il ve yurt içinde farklı yaş gruplarında başarılar elde ettik. Artık bu çıtayı yukarıya taşıma zamanı geldi. Çocuklarımız yaş olarak büyüyor, sporcu olarak da yeteneklerini geliştiriyorlar. Bundan sonra mücadele edeceğimiz lig, A takım seviyesinde Bölgesel Lig olacak. Altyapımızda yetiştirdiğimiz kızlarımıza bu ligde şans vereceğiz. Zamanla hedefleri büyüterek üst liglere çıkıp mücadele edeceğiz. Yolumuz uzun ve zorlu bir yol. Fakat biz sporcularımızın ellerinden geleni yaparak başarılı olacaklarına inanıyoruz” dedi.

ANTRENÖR VE SPORCULARI TANITTI

Ziyarette antrenör ve oyuncular hakkında Başkan Akay’a bilgi veren Çerkezköy Belediye Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı Baş Antrenörü Ercan Çete, “Teknik heyetimizde Engin Çaylak (Antrenör), Arif Karaavcı (Antrenör), Emre Karademir (Kondisyoner) ve Kübra Yavaş (Asistan Antrenör) yer alıyor. Bu sene Bölgesel Lig’de mücadele edecek olan takımımızda Kübra Yavaş, Gamze Gül Karakuş, Emine Nur Esen, Melisa Yamur, Ecenur Kurtbaş, Sena Eren, Burcu Önder, Dilara Yılmaz, Yağmur Gizem Anıl, Ceren Tekin, Sueda Zehra Kıroğlu, Özge Mutlu, Buse Başak, İclal Duranoğlu ve Ahsen Erbay mücadele edecek” diye konuştu.

“HEDEF SÜPER LİG”

Kentte bulunan ilköğretim okullarında çeşitli testler yaparak yetenekli öğrencileri tespit edip takıma kazandırmak istediklerini sözlerine ekleyen Ercan Çete, “Amacımız bu çocuklarımızın yeteneklerini geliştirerek, Çerkezköy’den milli takımlarımıza sporcular kazandırmaktır. Bununla birlikte yıllar içinde 1. Lig ve daha sonrasında Süper Lige çıkmayı ve burada kendi öz kaynaklarıyla mücadele edebilen bir yapı oluşturmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı. Sezon açılışını 1 Ağustos’ta yaptıklarını belirten Çete, lig müsabakalarının ise Kasım ayı başında başlayacağını belirtti. Ercan Çete, spora ve sporcuya verdiği desteklerden dolayı da Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür etti.

“DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Spora ve sporcuya verdiği desteklerle tanınan Belediye Başkanı Vahap Akay, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Göreve geldiğimiz günden itibaren, sporun her dalında sporcu kardeşlerimizin ve çocuklarımızın yanında olmaya gayret ettik. Kentimizde spor alanlarının sayısını artırmaya çalıştık. 29 Ekim Spor Kompleksi’ni tüm öğrencilerimizin ve sporcularımızın kullanımına kazandırdık. Bundan sonra da sporcularımıza destek olmaya ve kentimize yeni spor alanları kazandırmak için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

FB’Lİ AKAY’A İMZALI BEŞİKTAŞ FORMASI HEDİYE ETTİ

Kasım ayı başında lig müsabakaları başlayacak olan Çerkezköy Belediye Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı’nın başarılı olacağına gönülden inandığını sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Belediye Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı antrenör ve sporcularına başarılar diledi. Ziyarette Çerkezköy Belediye Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı Baş Antrenörü Ercan Çete’nin eski öğrencisi olan Beşiktaş Spor Kulübü Basketbol Takımı Oyuncusu Samed Erdi Geyik, Belediye Başkanı Vahap Akay’a imzalı bir formasını hediye etti. Ziyaret sonunda Başkan Akay Çerkezköy Belediye Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı antrenör ve sporcularıyla hatıra fotoğrafı çekildi.

 

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com