°C
AZİMLİ ÇALIŞMALARI İLE GÖZ DOLDURUYOR
8.08.2018
422
Çerkezköy Belediyesi’nin düzenlediği Yaz Spor Okulları’nda Karate branşında eğitim gören öğrenciler başarılı ve azimli çalışmaları ile göz dolduruyor.

Çerkezköy Belediyesi Yaz Spor Okulları’nda Karate branşında eğitim gören öğrenciler, savunma taktikleri hakkında bilgi sahibi oluyor. Uzman eğitmen Murat Kıroğlu gözetiminde gerçekleştirilen eğitimlerde çocuklar, hem eğleniyor hem de öğreniyorlar. Tribünde kendilerini izleyen velilerine adeta nazire yaparcasına hırsla çalışan öğrenciler, eğitmenlerini dikkatle dinliyor.

VELİLER DE HEYECANLANIYOR

29 Ekim Spor Kompleksi’nde verilen eğitimlere katılan veliler, en az çocukları kadar heyecanlı. Eğitim süresi boyunca tribünlerden çocuklara destek veren veliler, öğrencilerin hırslı çalışmalarını beğeniyle takip ediyor.

SAVUNMA SANATININ İNCELİKLERİNİ ÖĞRENİYORLAR

Eğitimlerin 17 Ağustos’a kadar süreceğini belirten Karate Eğitmeni Murat Kıroğlu, “Öğrencilerimize yaz tatili boyunca seçtikleri branşlarda eğitimler sürüyor. Karate branşında yaklaşık 30 öğrencimiz bulunuyor. Çocuklara burada savunma sanatını gösteriyoruz. Eğitimlerimiz teorik ve uygulamalı şekilde ilerliyor. Eğitim sonunda ise oyunlar oynayarak, öğrencilerin yaz tatilini daha verimli geçirmesi amaçlanıyor” ifadelerine yer verdi. Yaz Spor Okulları süresince öğrenciler okullara servislerle getirilip götürülüyor. Tamamen ücretsiz şekilde düzenlenen okullara öğrenciler de oldukça ilgi gösteriyor.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com