°C
“7/24 GÜVENLİK KONTROLÜ YAPACAĞIZ”
8.08.2018
418
Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Çocuklarımızın güvenliği için tüm parklarımızı kameralarla donatacağız ayrıca 7/24 güvenlik kontrolü yapacağız” dedi.

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, İsmetpaşa Mahallesindeki Bülent Ecevit Parkını ziyaret ederek yapılan çalışmalarda incelemelerde bulundu.

TALİMAT VERDİ

İsmetpaşa Mahalles'nde yer alan Bülent Ecevit Parkını ziyaret eden Başkan Mandalı, görevlilere eksiklerin en kısa sürede tamamlanması yönünde talimatlarda bulundu. Başkan Mandalı, “Kentimiz genelindeki çocuk parklarımızda çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. İsmetpaşa Mahallemizdeki Bülent Ecevit parkımızın alt zeminlerini ve kırılan oyun gruplarını yenilemiştik. Parkımızda incelemelerde bulundum ve eksiklerin bir an önce tamamlanması için talimat verdim” dedi.

“PARKLARIMIZI KAMERALI GÜVENLİK SİSTEMİ ALTINA ALACAĞIZ”

Geleceğin teminatı çocuklara daha güzel bir Kapaklı hazırladıklarını ve parkların büyük önem taşıdığını vurgulayan Başkan Mandalı, “İlçemizde ve parklarımızda çevre düzenleme yaparak Kapaklımızı daha da güzelleştiriyoruz. Parklarımızdaki çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Parklarımızda bulunan kamelyalar, oyun grupları, oturma bankları, fitness aletleri, park zeminleri onarılıyor ve yenileniyor” ifadelerini kullandı.

“ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HER ŞEYDEN ÖNEMLİ”

Çocukların sağlığı ve güvenliğini ön plana alan çalışma gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Mandalı, “Çocuklarımızın evleri kadar vakit geçirdiği bir diğer yer ise parklardır. Onların sağlığı ve güvenliği her şeyden önemlidir. Belediyemize ait park yapımına uygun alanlarımızı değerlendirerek çocuklarımızın hizmetine sunuyoruz. Parklar konusunda, çocuklarımızdan ve ailelerinden gelen talepleri geri çevirmemeye özen gösteriyoruz. İlçemizde yeni ve modern oyun parkları oluşturmaya hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

“PARKLARIMIZA SAHİP ÇIKALIM”

Vatandaşlara parkların güvenliği konusunda duyarlı olmaya davet eden Başkan Mandalı, “Vatandaşımızdan temennim parklarımıza birlikte sahip çıkalım. Çocuklarımızın sevinci, bizim sevincimizdir. İlçemiz genelinde yeni park alanları açmaya devam edeceğiz ve çocuklarımızın güvenliği için tüm parklarımızı kameralarla donatacağız ayrıca 7/24 güvenlik kontrolü yapacağız. Bu konudaki çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Ailelerin ve çocukların gönül rahatlığıyla boş vakitlerini değerlendirebileceği çocuklarına ayırdıkları vakitlerde keyifli zaman geçirebilecekleri güvenli ortamlar oluşturmaya özen gösteriyoruz” ifadelerine yer verdi. Başkan Mandalı ayrıca, ilçedeki parkların kafeteryalarının kısa bir süre sonra açılacağını ve işletmesini de artık Kapaklı Belediyesi iktisadi teşebbüsü olarak yapacaklarını belirtti.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com