°C
NİCE YILLARA OPTİMED!
9.08.2018
780
Özel Optimed Hastanesi 11’inci kuruluş yıldönümünü renkli bir törende, hastane personelleriyle birlikte kutladı.

Çerkezköy’de faaliyet gösteren Özel Optimed Hastanesi kuruluşunun 11’inci yılını kutladı. Hastane Seminer Salonu’nda gerçekleştirilen kutlamada, personeller doyasıya eğlendi.

“HAYALLERİMİZE ULAŞMAK İÇİN HEDEFLER KOYDUK”

Hastane Seminer Salonu’nda gerçekleştirilen kutlama etkinlikleri canlı müzikle başladı. Ardından hastanenin Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan, bir konuşma gerçekleştirdi. Arslan konuşmasında, “Bizim de hayallerimiz, hayallerimize ulaşmak için hedeflerimiz vardı. Ekip ruhu içerisinde yaşayan bireylerle bu yolumuza devam ettik. Optimed olarak böyle bir ekibe sahip olduğumuz için mutlu ve gururluyuz. 11 yıl önce çıktığımız yolda bizimle birlikte olan arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Güzel günlerde mutluluklarımızı çoğaltarak arttıran bir Optimed ailesi olduk. Sorumluluğumuzu yerine getiren bireyler olduğumuz için Optimed ailesi olarak şanslı olduğumuza inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

“ÖNEMSİYOR, ŞÜKRAN DUYUYOR VE ÖDÜLLENDİRİYORUZ”

Hastanede birçok yenileme çalışması gerçekleştirdiklerini ve bunda personelin katkısının çok büyük olduğunu söyleyen Arslan, “Bu hepimizin başarısıdır ki hastanemiz yeni ve hastalarımıza en iyi hizmeti veren bir hastanedir. Çerkezköy’de ve Çorlu’da büyük bir aile olduk. Biliyorsunuz hastalar en büyük değerimiz. Hekim ve çalışma arkadaşlarımız da bir o kadar değerli. Bu bağlamda en çok hasta teşekkürü alan bireylerimizi, emekli olana kadar bizle çalışan ekip arkadaşlarımızı çok önemsiyor, şükran duyuyor ve ödüllendiriyoruz. Son olarak Çorlu’daki tren kazasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı olarak kurtulanlara bir ömür boyu sağlık diliyorum” diye konuştu.

“BENİM BİR HAYALİM VAR”

Arslan’ın ardından konuşma gerçekleştiren Hastane Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan, “Hastanemizin 11’inci kuruluş yıldönümünde sizlerle birlikte olmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Biz bu işe başlarken, sağlık yönünden Trakya’nın en iyisi olmak için yola çıktık. Önümüzde upuzun bir hayaller zincirimiz var. Yeni hastanelere ulaşma hayallerimiz var. Yani yolumuz çok uzun. Esas buradaki hayallerimiz hastalarımıza en iyi hizmeti sunmak iken, bugün 11 yıl boyunca geçmişte yüzlerle ifade edilen personelimiz 400’ü geçmiş durumda. O halde şimdi iki hayalimiz var. Birincisi sağlık. İkincisi Optimed’le geçimini sağlayan insanların burada gelecekte de bizimle olması. Benim de bir hayalim var. Ben de dahil olmak üzere şu an hastanemizde çalışan ve hastanemize gelecek olan tüm Optimed personellerinin ilk iş yeri olmasından ziyade son işyerleri olmasını hayal ediyorum” dedi.

PLAKET VERİLDİ

Konuşmaların ardından Optimed Hastanesi’nin 11. Kuruluş yıldönümü nedeniyle pasta kesildi. Ardından hastanede 5 yılını ve 10 yılını dolduran personellere plaket verildi. Hastalardan en fazla teşekkür alan personellere de teşekkür belgesi takdim edildi.

 

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com