°C
“AMERİKA’NIN MÜDAHALESİYLE BİZ BATMAYIZ”
15.8.2018
300
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Amerika’nın oradan müdahalesiyle biz batmayız. Güçlü olacağız, güçlü olmaya devam edeceğiz. Her zaman söylüyorum hükümetimizin sonuna kadar yanındayız” dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yaşanan ekonomik gelişmelerin ardından Cumhurbaşkanı’na desteğini bir kez daha yeniledi. Başkan Albayrak, “Siyasi rant elde etmek için bizim bütün hizmetlerimizden rant elde ettiler, hiç teşekkür etmediler. Biz bunu yapmayacağız, bugün birlik, beraberlik günüdür. Cumhurbaşkanımızın sonuna kadar arkasındayız” dedi.

“SAĞLIK SIHHATİ BELLİ OLMAYAN BİR ADAM”

Tekirdağ Ticaret Sanayi Odası'nda, Ziraat Odaları ve Yağlı Tohumlar Kooperatifleri bilgilendirme toplantısı yapıldı. Burada bir konuşma gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Son birkaç aydır, ülkemiz ekonomik dalgalanma içerisinde. İşte Amerika'nın Trump denen bir başkanı var. Sağlık sıhhati belli olmayan bir adam, tweetler atıyor. Bunlar hepimizi acıtıyor, ama şunu bilsinler ki bunu geçen gün de söyledim. Bir papaz yüzünden bunları yaptığını sanmıyorum. Ama bu şekilde ise veyahutta ülkemizin milli menfaatlerine zarar verecek bir icraat varsa, sonuna kadar hepimiz karşısındayız” dedi.

“GÜN BİRLİK BERABERLİK GÜNÜDÜR”

Geçtiğimiz günlerde yaptığı destek açıklamasını yenileyen Başkan Albayrak, “Şu anda başımızda Cumhurbaşkanı var, kabine var, millet meclisi var, siyasi partiler var. Görüyorum ki bütün siyasi partiler birlik içerisinde, ben bunu kutluyorum. Ülkenin menfaatleri için biz de bir araya geleceğiz. Bu bir Kurtuluş Savaşı ise, bu böyleyse biz ekonomi Kurtuluş Savaşı'nı çoktan verdik, ebedi önderimiz Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde. Bu konuda deneyimliyiz yani öyle Amerika'nın oradan müdahalesiyle biz batmayız. Güçlü olacağız, güçlü olmaya devam edeceğiz. Her zaman söylüyorum hükümetimizin sonuna kadar yanındayız. Siyasi rant elde etmek için bizim bütün hizmetlerinden rant elde ettiler, hiç teşekkür etmediler. Biz bunu yapmayacağız, bugün birlik, beraberlik günüdür. Hükümetimizin, kabinenin, Cumhurbaşkanımızın, bütün siyasi partilerle beraber, bütün kurumlarla beraber, sonuna kadar arkasındayız. Bu savaşlardan Türkiye Cumhuriyeti olarak alnımızın akıyla çıkacağız” diye konuştu.

 

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B
ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34