°C
KURBAN DENETİMLERİ SÜRÜYOR
15.8.2018
389
Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ekipleri ve Çerkezköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Çerkezköy Kurban Pazarı’nda denetimler rutin aralıklarla devam ediyor.

Çerkezköy yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların herhangi bir sorunla karşılaşmaması amacıyla kurban pazarı denetimleri sürüyor. Bayram nedeniyle satış popülasyonu artan et, şekerleme, tatlı ve kuru gıda ürünlerinin satışının yapıldığı işyerlerini de denetleyen ekipler, şartnamelere uymayan işyerlerine de uyarılarda bulunuyor.

SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE ATLATILACAK

Vatandaşların sağlıklı ve güvenli alışveriş yapması amacıyla Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, Zabıta ekipleri ve sağlık işleri daire başkanlığı ekipleri tarafından Kurban Pazarı’nda rutin olarak denetimler devam ediyor. Denetimlerde besicilere de uyarılarda bulunan ekipler, özellikle sahte para konusuna dikkat edilmesi gerektiğini belirttiler. Öte yandan hayvanların sağlık kontrollerinin de düzenli olarak gerçekleştirildiğini belirten ekipler, bu yıl da Kurban Bayramı’nın sorunsuz bir şekilde atlatılacağını belirttiler.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B
ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34