°C
TEKSİF ÜYELERİ İNDİRİMDEN YARARLANACAK
15.8.2018
689
Çerkezköy Teksif Sendikası ve İrem-Zirve Öğrenci Servisleri Kooperatifi arasında indirim anlaşması imzalandı.

Teksif Sendikası Çerkezköy Şubesi ile İrem Zirve Öğrenci Servisleri Kooperatifi arasında indirim anlaşması imzalandı. Dün sendika binasında gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Teksif Sendikası Şube Başkanı Mürsel Türkkan, indirimin tüm üyelere hayırlı olması dileğinde bulundu.

“GÜVENLİ VE KALİTELİ HİZMET SÜRECEK”

Okulların açılmasına 1 aylık bir süre kala İrem Zirve Öğrenci Servisleri Kooperatifi ile Teksif Çerkezköy Şubesi arasında indirim anlaşması imzalandı. Çerkezköylü öğrencilere en iyi hizmeti vermek amacıyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten İrem-Zirve Öğrenci Servisleri Kooperatif Başkanı Hayrettin Vatansever, yapılan indirim anlaşmasının hayırlı olması dileğinde bulundu. Vatansever, “Bu yıl da öğrencilerimizi güvenle okullara taşıyacağız. Son model araçlarımızla, uzman ve deneyimli şoförlerimizle Çerkezköy’de öğrenci servis taşımacılığı hizmetini en iyi şekilde yerine getireceğiz. Yapılan anlaşmanın hem Teksif Sendikası’na hem de kooperatifimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Sendikanın indirim anlaşmalarının süreceğini ve üyelere her alanda ayrıcalık tanınması amacıyla çalışmalarını devam ettireceklerini belirten Teksif Çerkezköy Şube Başkanı Mürsel Türkkan da, “Sendika üyelerimiz şehir içinde 10, şehir dışında da 20 lira indirimden yararlanacak. Üyelerimizin her alanda ayrıcalıklı olması için çalışmalarımız devam edecek. Anlaşmamızın tüm üyelerimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B
ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34