°C
BAŞKAN VEKİLİ SEVİL, MEZBAHALARI İNCELEDİ
17.8.2018
394
Çerkezköy Belediye Başkanvekili Yüksel Sevil, Çerkezköy Mezbaha’sını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Çerkezköy Belediye Başkanvekili Yüksel Sevil Çerkezköy belediyesi tarafından kurulan Kurban Pazarı’nı ve mezbahayı ziyaret etti. Sevil’e ziyareti sırasında Fen İşleri Müdürü Kemal Gümüş de eşlik etti.

“MEZBAHALARIMIZ KURBANA HAZIR”

Belediye Başkanvekili Yüksel Sevil ilk olarak Çerkezköy Belediyesi tarafından kurulan Kurban Kesim Yeri’ni ziyaret etti. Burada Kurban Bayramı’nın sorunsuz bir şekilde geçirilmesi için hazırlıkların tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, “Mezbahalarımızda kurban hazırlıkları sürüyor. Vatandaşlarımızın huzurlu bir bayram geçirmesi amacıyla çalışmalarımız devam edecek. Mezbahamız kurban bayramına kadar tamamlanacak. Aynı anda 10 kurban kesilebilecek” ifadelerine yer verdi.

SIKINTILARINI SORDU

Ardından Kurban Pazarı’nı da ziyaret eden Sevil, burada kurbanlık satışı yapan besicilerle bir araya geldi. Besicilerin bir sıkıntıları olup olmadığını soran Sevil, Kurban Pazarı’nda ilerleyen dönemlerde çeşitli düzenlemeler yapılacağını belirtti. Sorunların giderilmesi için de gerekli çalışmaların yapılacağını belirten Sevil, besicilerin yaklaşan Kurban Bayramı’nı kutlayarak, alandan ayrıldı.

 

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B
ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34