°C
ÖNCE YENİ TÜRKÜ SONRA MANUŞ BABA
2.09.2018
562
Çerkezköy Belediyesi’nin bu yıl ilkini gerçekleştirdiği Kültür Sanat Festivali kapsamında birbirinden ünlü sanatçılar Çerkezköy’de konser verdi.

Kültür Sanat Festivali’nin 1’inci gününde ünlü sanatçı Sıla sevenlerine unutamayacağı bir gece yaşatırken, festivalin 2’nci gününde Yeni Türkü, 3’üncü gününde de Manuş Baba sahne aldı.

RÜYA GİBİ BİR GECE YAŞATTI

Bu yıl ilki gerçekleştirilen ve birbirinden eğlenceli etkinliklerin düzenlendiği festivale konserler damga vurdu. İlk gün Sıla konserinde Çerkezköylüler, unutamayacağı bir gece yaşarken, 2’inci gününde sahne alan Yeni Türkü, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla Çerkezköylüleri coşturdu. Ardından festivalin 3’üncü günü de ‘Eteği belinde’ şarkısı ile bir anda gündeme düşen Manuş Baba sahne aldı.

KONSER ALANI DOLDU TAŞTI

Çerkezköylüler ve bölge halkı konserlere yoğun ilgi gösterirken, 3 ayrı konserde de alan tıklım tıklım doldu. Festivalde Çerkezköylüler doyasıya eğlenirken, konserler için Belediye Başkanı Vahap Akay’a da teşekkür ettiler.

AKAY TEŞEKKÜR ETTİ

Festivalde konserler sonrası sanatçılara çiçek takdiminde bulunan Belediye Başkanı Vahap Akay, Sıla, Yeni Türkü ve Manuş Baba’ya ayrı ayrı teşekkür ederek, herkese iyi eğlenceler dileğinde bulundu.

 

 

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com