°C
TİYATRO SEZONU’NU KAPAKLI’DA AÇTI
12.09.2018
353
Sevtekin Fikir Sanat Tiyatrosu’nun ‘Buyur Burdan Kaç’ isimli tiyatro oyunu önceki akşam Kapaklı Belediye Meydanı’nda sahnelendi.

Kapaklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, kültür sanat etkinlikleri kapsamında Sevtekin Fikir Sanat Tiyatrosu'nun, 'Buyur Burdan Kaç' adlı tiyatro oyununu Kapaklılılarla buluşturdu.

“İZLEYENLERİ KAHKAHALARA BOĞDU”

'Buyur Burdan Kaç' adlı tiyatro oyunu İsmetpaşa Mahallesi Bülent Ecevit Parkı Anfi Tiyatro sahnesinde Kapaklılı vatandaşlarla buluştu. Tiyatro sanatçısı Sezer Soykök'ün hem yazıp hem oynadığı 'Buyur Burdan Kaç' adlı tiyatro oyunu Kapaklı Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında Kapaklı'da perde açtı. Bülent Ecevit Parkı Anfi Tiyatroda sahnelenen oyunu çok sayıda sanatsever izledi. Tünel kazarak hapisten kaçan iki hırsızlık mahkûmunun başına gelenlerin konu edildiği iki perdelik oyun, izleyenleri kahkahalara boğdu.

“SAYENİZDE KEYİFLİ BİR AKŞAM GEÇİRDİK”

'Buyur Burdan Kaç' tiyatro oyununun ardından Kapaklı Belediye Başkan Vekili Kemal Kenar, “Öncelikle böyle güzel bir yeteneğe sahip olduğunuz için sizleri kutluyorum. Bu akşam bizlerle olduğunuz için kendi adıma ve tüm Kapaklılılar adına sizlere teşekkür ediyorum. Sayenizde halkımızla birlikte oldukça keyifli bir akşam geçirdik” ifadelerini kullandı. Salonu tıklım tıklım dolduran Kapaklılı tiyatro severler de 'Buyur Burdan Kaç' isimli tiyatro oyununu büyük bir beğeni ile izlediklerini belirterek, ünlü oyuncuları ve tiyatro oyunlarını Kapaklı'ya getirmelerinden dolayı Kapaklı Belediyesine memnuniyetlerini belirtip, teşekkürlerini ilettiler. Oyunun sonunda Kapaklı Belediye Başkan Vekili Kemal Kenar oyuncuları kutlayarak, çiçek ve plaket takdim etti.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com