°C
HURDA ARAÇLAR TOPLATILDI
12.09.2018
447
Kapaklı Zabıta Ekipleri tarafından ilçe genelinde yol kenarlarında, kaldırımlara, boş arazilere terk edilen hurda araçlar toplatılıyor.

Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki hurda araçları topluyor.

“CEZAİ YAPTIRIM UYGULANACAK”

Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü kullanım ömrünü tamamlayan, çürümeye terk edilen, hurdaya çıkan araçları, oluşturduğu çirkin görüntü ve çevreye verdiği zararlardan dolayı toplamaya başladı. Ekipler, ilçe sınırları içinde sahipleri tarafından terk edilen araçları tespit ederek, bulundukları yerlerden kaldırılmaları yönünde sahiplerini uyardı. Sahipleri bulunamayan ve kaldırılmayan araçlar çekicilerle yediemin otoparklarına taşınıp, cezai yaptırım uygulanacak.

“ZABITAYA İHBARDA BULUNSUNLAR”

İlçede trafik akışının daha sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi için böyle bir çalışma gerçekleştirildiği bilgisini veren Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı “Trafik zabıta ekiplerimiz ilçemiz genelindeki cadde ve sokaklarımızda terk edilmiş ve trafik düzenini bozan araçları, vatandaşlarımızın güvenliği ve trafik akışının daha iyi devam etmesi için kaldırma çalışmalarını sürdürüyor. Ekiplerimiz, hurda araçların sahiplerini belirlendikten sonra, kendilerine gereken uyarıyı yaparak araçlarını kaldırmalarını istiyor” dedi. Başkan Mandalı çalışmaların birkaç hafta sürebileceğini, vatandaşların çevrelerinde bulunan terk edilmiş veya hurda araçlar konusunda 444 80 59 arayarak Zabıta Müdürlüğüne bildirmelerini istedi.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com