°C
ÜCRETSİZ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KURSU
12.09.2018
553
Halk Eğitim Merkezi’nde ücretsiz olarak sürdürülen Üniversite Hazırlık Kursları için kayıtlar başladı.

Dershanelerin kapanmasıyla üniversiteye hazırlık kurslarıyla ilgili, soruna çözüm amaçlı Halk Eğitimi Merkezlerinde açılan Yetiştirme ve Destekleme Kursları Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde açıldı.

ÜCRETSİZ OLARAK ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANIYOR

Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde 3 yıldır ücretsiz olarak lise mezunları ve açık lise son sınıf öğrencilerine yönelik Üniversite Hazırlık Kursları devam ediyor. Veliler için önemli bir masraf oluşturan üniversiteye hazırlık kursları Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde ücretsiz olarak devam ederken, konusunda uzman kadrolu öğretmenler ve dershane tecrübesi olan öğretmenlerin yanı sıra istekli öğretmenlerden oluşan güçlü kadrosuyla her yıl yüzlerce gencin üniversite hazırlığına destek oluyor. 3 yıldır yoğun ilgi gören kurslarda öğrencilerin alanlarına göre; sayısal, eşit ağırlık ve sözel sınıflarıyla öğrencilerin tercih edeceği bölümler için hazırlanmasına olanak sağlanıyor.

SON BAŞVURU TARİHİ 23 EYLÜL

Halk Eğitim Merkezi’nde 3 yıldır devam eden kurslar bu yıl da sürdürülecek. Gündüz ve akşam olarak iki ayrı grup halinde sürdürülen kurslara kayıtlar başladı. Tamamen ücretsiz olarak verilen Üniversiteye Hazırlık Kursu 1 Ekim’de başlayacak. Kurslara kayıt olmak isteyen öğrenciler, 23 Eylül Pazar gününe kadar İstasyon Mahallesi’nde hizmet veren Halk Eğitim Merkezi’ne başvuruda bulunması gerekiyor.

 

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com