°C
AYSEL TEYZE’YE KANSER TEŞHİSİ KONULDU
14.09.2018
2368
Çerkezköy’de sempatik tavırlarıyla herkesin beğenisini kazanan Kızılpınarlı Aysel Baki’ye kanser teşhisi konuldu.

Çerkezköy’de sempatik tavırlarıyla herkesin beğenisini kazanan Aysel Teyze’den kötü haber. Kızılpınarlı olan ve ‘Aysel Teyze’ lakabı ile anılan Aysel Baki'ye, hac dönüşünde kanser teşhisi konuldu.

DOKTOR KONTROLLERİNDE BEYNİNDE ’TÜMÖR’ TESPİT EDİLDİ

Geçtiğimiz günlerde Ekspres Gazetesi’ni ziyaret eden ve kendisinin hacca gitmesine vesile olan herkese teşekkürlerini sunan Aysel Baki’nin dün yapılan doktor kontrollerinde kanser olduğu belirlendi. Çerkezköy’de ameliyat olamayacağını öğrenen Baki’nin tedavisinin yapılabilmesi için 100 bin liraya ihtiyacı var.

“TEDAVİ EDEMEYECEKLERİNİ SÖYLEDİLER”

Geçtiğimiz Şubat ayında Çerkezköy Ekspres Gazetesi aracılığıyla sesini tüm Çerkezköy’e duyuran ve Kaymakamlık, Belediye, Sivil Toplum Kuruluşları ve esnafların desteğiyle hac vazifesini yerine getirmek üzere kutsal topraklara giden 61 yaşındaki Aysel Baki kanser olduğunu öğrendi. Hac vazifesini yerine getirmesinin ardından Çerkezköy’e gelen ve geçtiğimiz günlerde de doktora kontrole giden Baki, “Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne gittim. Doktorlar beynimde tümör olduğunu söylediler. Güvenemedikleri için tedavi uygulamayacaklarını söylediler. O yüzden ameliyat olamadım” dedi.

“AMELİYAT MASRAFI 100 BİN LİRA”

Tedavisi için başka bir hastaneye yönlendirilen Aysel Baki, ameliyat masrafları için 100 bin liraya ihtiyacı olduğunu belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere, Valimizden, Kaymakamımızdan, belediyemizden ve Sivil Toplum Kuruluşlarından destek bekliyorum. Tek gelirim yaşlı aylığım, onla da kendimi zor geçindiriyorum. Kendim birikim yaparak bu parayı asla toplayamam. Arabistan’da yapılan kontrollerde ‘Yaşaman mucize’ dediler. Burada da aynı şeyi söylüyorlar. Ben tedavim için Rabbime ibadet için yaşamak istiyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com