°C
İZİNSİZ YAPILARA GEÇİT YOK!
16.09.2018
249
Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından kentte izinsiz olarak yapılan ve görüntü kirliliğine yol açan yapılara yönelik denetim uygulandı.

Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Cumhuriyet Mahallesi Dilekbaşı Sokak üzerindeki izinsiz olarak yapılan ve hem görüntü hem de çevre kirliliğine neden olan kaçak baraka, kümes ve çadırlara müdahale ederek, kaldırıyor.

DENETİMLER DEVAM EDECEK

2014 yılında çıkarılan kanunla ilçe statüsüne kavuşan ve çalışmalarını bu yönde devam ettiren Kapaklı’da Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından da düzenli aralıklarla denetim gerçekleştiriliyor. Görüntü kirliliğine yol açacak ve ilçenin ahengine zarar verecek unsurlar zabıta ekipleri tarafından titiz bir çalışma sonucunda ortadan kaldırılırken, denetimlerin de düzenli aralıklarla devam edeceği duyurusu yapıldı. Önceki gün Cumhuriyet Mahallesi Dilekbaşı Sokak’ta denetim yapan ekipler, kaçak baraka, kümes ve çadırları ortadan kaldırdı. İzinsiz yapılara geçit verilemeyeceğini belirten ekipler, denetimlerin devam edeceğini de ifade etti.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com