°C
HEDEFİMİZ 3. LİG
18.09.2018
389
Çerkezköy 1911 Doğanspor Kulüp Başkanı Aktaş Güler, “Deneyimli sporculardan oluşan bir kadro oluşturduk. Bu yıl 3. Lig’e çıkma hedefimiz var. Taraftarımızın desteği ile elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.

Çerkezköy 1911 Doğanspor Kulüp Başkanı Aktaş Güler, 2018-2019 Futbol Sezonu’nun açılmasının ardından ilk değerlendirmesini Ekspres Gazetesi’ne yaptı. Yeni yönetim kadrosu ve oyuncularıyla başarılı bir sezon geçirmek istediklerini belirten Güler, ilk dört haftanın 1911 Doğanspor için belirleyici olacağını söyledi.

“İLK 4 HAFTA LİGDEKİ KONUMUMUZU BELİRLER”

Gaziosmanpaşa Spor Kulübüyle yapılan hazırlık maçında yeniden oluşturulan takımının performansını beğendiğini söyleyen 1911 Doğanspor Kulüp Başkanı Aktaş Güler, “Çok zor bir dönemden geçtik. Kulüp yönetimimiz ve takım kadromuzda değişiklikler oldu. Yepyeni bir kadro oluşturduk. Teknik Direktörümüz Erdoğan Özalp gözetiminde takım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlk hafta Çengelköy’le oynayacağımız maçın hazırlıklarına ara vermeden devam ediyoruz. Ligin ilk 4 haftasında İstanbul takımları ile karşılaşacağız. Onların oturmuş bir takımı var. Bizimse yeniden oluşturduğumuz bir takım. İstanbul takımları ile ilk 4 haftada yapacağımız maçlar ve alacağımız puanlar ligdeki konumumuzu doğrudan etkileyeceği düşüncesindeyim. O yüzden tüm maçlarımıza aynı önemi vermeye özen göstereceğiz” dedi.

“TRANSFER YAPACAĞIZ”

20 kişilik bir takım kadrosu oluşturduklarını söyleyen Güler, “Yeni yönetimimizle birlikte daha önce başarılı takımlarda top koşturmuş oyuncularla sözleşme imzaladık. Deneyimli bir kadro oluşturduk. Teknik Direktörümüzün önerileri doğrultusunda çalışmalarımız sürüyor. İlerleyen günlerde 2-3 oyuncu daha transfer edeceğiz. Taraftarımız hiç endişe etmesin. Bu kulüp bu yıl çok güzel bir futbol seyri sunacak” diye konuştu.

HEDEF 3. LİG

Bu sezonda hedeflerinin 3. Lig olduğunu söyleyen Güler, “Hazırlıklarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Takım olarak Çengelköy maçına kitlendik. Bilindiği üzere daha önce Ziraat Türkiye Kupası’nda karşılaşmıştık. Bu maçı kazanmak ve lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. 1911 Doğanspor olarak bu yıl hedefimiz 3. Lig” ifadelerine yer verdi.

 

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com