°C
İYİ PARTİ’NİN ADAYI ORDU MU?
20.09.2018
849
Çerkezköy siyasetinin renkli simalarından olan Mustafa Ordu İYİ Parti’nin adayı olacak mı?

Son günlerde Çerkezköy’de, siyasetin renkli simalarından olan Mustafa Ordu’nun İYİ Parti’den adaylığı konuşuluyor. Önceki gün İYİ Parti’nin İYİLİK Kervanı Projesi kapsamında Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’na gerçekleştirdiği ziyarette de bulunan Ordu, Çerkezköy siyasetine yeniden yön verecek mi?

SİYASET ARENASI ISINIYOR

Yerel seçimlere 6 aylık bir süre kala Belediye Başkanlığı için aday adayları bir bir gün yüzüne çıkıyor. AK Parti ve MHP’de ittifak yapılması gündemdeki yerini korurken CHP ve İYİ Parti ise ittifak yapmayacaklarını açıklamışlardı. Çerkezköy’de siyaset gündemi bu şekilde ilerlerken gözler aday adaylarına çevrildi. Bir dönem MHP’de İlçe Başkanlığı görevinde de bulunan Mustafa Ordu, İYİ Parti’den aday gösterilmesi bekleniyor.

YEŞİL, ORDU’YU İŞARET ETTİ

Geçtiğimiz günlerde ÇTSO’ya ziyaret gerçekleştiren İYİ Parti TBMM Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın ÇTSO Meclis Başkan Yardımcısı Nuran Yeşil’in ‘İYİ Parti’de düşündüğünüz bir aday var mı?’ sorusuna ‘Sizi düşünüyoruz’ cevabını vermişti. Bunun ardından Yeşil de, “Uzun yıllar siyaset arenasında yer almış, siyasetin renkli isimlerinden olan Mustafa Ordu aramızdayken bana laf düşmez’ şeklindeki cevabı dikkatleri bir anda Mustafa Ordu’nun üzerine çekti! Ordu, bu cevap karşısında sessiz kalırken Türkkan da yerel seçim çalışmalarının devam ettiğini belirterek, kamuoyunda kabul gören bir aday belirleyeceklerini belirtmişti. Mustafa Ordu’nun İYİ Parti’den aday olup olmayacağı da kamuoyu tarafından en çok merak edilen konu oldu.

 

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com