°C
TRAFİK EKİBİ SAYISI 3’E ÇIKTI
26.09.2018
301
Emniyet bünyesindeki yeni atamaların olmasıyla birlikte, Çerkezköy’de trafik ekibi sayısı 3’e çıktı.

Çerkezköy’de yoğun trafik ve park sorunlarının önüne geçmek için Çerkezköy trafik ekipleri personel sayısını arttırdı. Artan personel sayısı ile birlikte özellikle Atatürk Caddesi’ndeki trafik yoğunluğunun azaltılması amaçlanıyor.

UYGULAMALAR DEVAM EDECEK

Bünyesinde barındırdığı 500’ün üzerinde sanayi kuruluşu ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanından göç alan Çerkezköy’de artan nüfusla birtakım sorunları beraberinde getiriyor. Fabrikaların ve sanayi sektörünün başında gelen Çerkezköy’de hızlı nüfusu artmasından kaynaklı trafik sorunları yaşanıyor. Özellikle işe giriş çıkış saatlerindeki yoğunluğu azaltmak amacıyla Emniyet Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren trafik ekiplerine de büyük iş düşüyor. Bu sorunların çözülmesi adına, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Trafik Şubesi’ndeki ekip sayısı arttırıldı. Vatandaşların kurallara uyması, can ve mal güvenliği adına yapılan çalışmaların devamının geleceği, denetimlerin de artacağı söylendi.

BİR EKİP VARDI ÜÇ OLDU!

Kırmızı ışık, emniyet kemeri, araç içinde cep telefonu kullanımı ile ilgili bilgilendirmeler yapan Çerkezköy emniyeti. Uygulamaların artmasıyla sürücülerin daha dikkatli olduğunu, yapılan denetimlerin herkes için olduğunu söyledi. Bilindiği üzere Çerkezköy’ün merkezinde olan ve insanların yoğunlukla uğradığı Atatürk Caddesi için Emniyet ekipleri, sadece tek bir ekip ile çalışma yürütüyordu. Yeni atamalarla birlikte bu sayı 3’e çıktı. Bu sayede trafiğin daha güvenli bir şekilde sağlanması hedefleniyor.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com