°C
YAZICIOĞLU’NUN İSMİ KAPAKLI’DA YAŞATILMALI
6.10.2018
217
Büyük Birlik Partisi Kapaklı İlçe Başkanı Fatih Diler ve yönetimi Kurucu Lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun isminin bir parka verilmesini istedi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kapaklı İlçe Başkanı Fatih Diler ve yönetimi, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Diler ve Yönetimi Muhsin Yazıcıoğlu’nun isminin bir parka verilmesini istedi. Başkan Mandalı, önergeyi ilk mecliste sunacaklarını belirterek, “Muhsin Yazıcıoğlu’nun ismi; Kapaklı’da yaşatılmalı” dedi.

ÖNERGE MECLİSE SUNULACAK

Ziyarette Kapaklı’ya yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Mandalı’ya teşekkür eden BBP Kapaklı İlçe Başkanı Fatih Diler, ayrıca meclise verilmesi üzere bir de önerge sundu. Önergede BBP’nin Kurucu Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun isminin Kapaklı’daki bir cadde ve ya parka verilmesi talep edildi. Talebin en kısa sürede değerlendirmeye alınacağını belirten Başkan Mandalı, ilk meclis toplantısında önergenin meclis kararına sunulacağını dile getirdi.

“MUHSİN YAZICIOĞLU İSMİ KAPAKLI’DA YAŞATILMALI”

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan BBP Kapaklı İlçe Başkanı Fatih Diler, “Kapaklı Belediye Başkanı sayın İrfan Mandalı’yı makamında ziyaret ederek önergemizi sunduk. Türk dünyasının ve Türk siyasetinin unutulmaz siyaset adamı, tüm vatandaşların kalbinde yer edinmiş BBP Kurucu Genel Başkanımız merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun ismi; Kapaklı’da yaşatılmalı. Başkanımız ise bu önergemizi en kısa sürede değerlendireceğini belirtti. Tüm yönetim kadromuz ve teşkilatımız adına Başkan Mandalı’ya ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com