°C
KAMPANYAYA İLK DESTEK GELDİ
6.10.2018
167
Kapaklı Halk eğitim Merkezi tarafından eğitime destek için başlatılan ‘Atölyeni Donat, Adını Yaşat’ kampanyasına ilk destek geldi.

Kapaklı Halk Eğitim Merkezi’nin, ‘Atölyeni Donat, Adını Yaşat’ projesine Sevinç Canbaz ve Sadiye Canbaz’dan destek geldi.

Kısa süre önce yeni yerinde hizmet vermeye başlayan Kapaklı Halk Eğitim Merkezi’nde ‘Atölyeni Donat Adını Yaşat’ kampanyası destek gördü. Kampanya kapsamında hem halk eğitim merkezine yeni araç gereç sağlanması amaçlanıyor hem de eğitimin daha kaliteli ve sürekli hale getirilmesi hedefleniyor. Düzenlenen kampanyaya ilk destek Sevinç Canbaz ve Sadiye Canbaz’dan geldi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Projeye destek verenlere teşekkür eden Kapaklı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bayram Çoğu, “Atölyeni Donat Adını Yaşat’ projemiz kısa zamanda beklentilerimizin üstünde ilgi gördü ve meyvelerini vermeye başladı. Eğitime yapılan yatırımın insanlığa yapılan yatırım olduğunun bilinciyle projemize destek veren Sevinç ve Sadiye Canbaz ailesine desteklerinden ötürü teşekkür ederiz’’ ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com