°C
SÖZLEŞME İMZALANDI
8.10.2018
304
Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Süleymanpaşa, Malkara, Çerkezköy ve Çorlu İlçe Milli Eğitim müdürlükleri tarafından başvurusu yapılan ve teknik destek programı kapsamında kabul edilen projelerin sözleşmeleri imzalandı.

Öğretmenlerin temel yeteneklerinin arttırılması amacıyla başvurusu yapılan teknik destek programının sözleşmesi ilçe milli eğitim müdürlerinin katılımıyla Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde imzalandı.

ÖĞRETMENLERE EĞİTİM VERİLECEK

Projeler ile ana sınıflarında drama, bilişim, matematik, fen ve teknoloji öğretmenleri için STEM, Kodlama, Ardunio ve Robotik kodlama konularında hazırlanan projeler ile öğretmenlerin temel yeteneklerini arttırması hedefleniyor. Trakya Kalkınma Ajansı tarafından da desteklenen projede öğretmenlere eğitim verilecek. Eğitimler ise ekim ve kasım aylarında 11 ilçedeki öğretmenleri kapsayacak şekilde yapılacak. Trakya Kalkınma Ajansında gerçekleştirilen İmza Törenine İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ünal Mamur, Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Üzgün, Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Malkara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, İl Milli Eğitim Sube Müdürleri Suat Aydın ve Harun Öz katıldı.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com