°C
KAPAKLI’YA YAPILACAK PROJELERİ KONUŞTULAR
8.10.2018
175
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kapaklı Kaymakamlığı’na atanan Kapaklı Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy’a Belediyeyi ziyaret etti.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kapaklı’ya atanan Kaymakam Mustafa Ünlüsoy, Kapaklı Belediyesi’ni ziyaret ederek, Belediye Başkanı İrfan Mandalı ile yapılacak projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

“KAPAKLI'YA HİZMET ETMEK ONURDUR”

Kaymakam Mustafa Ünlüsoy ile birlikte Kapaklı'yı geleceğe taşıyacak projeleri ve yatırımları hizmete sunmaya devam edeceklerini ifade eden Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, İlçemizin yeni Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy'u hizmet binamızda ağırlamanın onurunu yaşıyoruz, Kendisine ziyareti için teşekkür ediyor ve yeni görevinde tekrar başarılar diliyorum. Kapaklı'ya hizmet etmek bizim için büyük bir onur ve şereftir. Bundan sonra sizlerle birlikte ülkemize, kentimize ve ilçemize hizmet edeceğiz. Kapaklı Belediyesi olarak, kamu ve kurumlarla çok aktif çalışan, ortak projeler üretmeye önem veren bir hizmet anlayışına sahibiz” dedi.

“HER GEÇEN YIL BÜYÜYÜP GELİŞİYOR”

Kapaklı'nın konum ve yerleşim alanı olarak Trakya bölgesinde önemli bir konumunda olduğunu ifade eden Kaymakam Ünlüsoy, "Kapaklı, hem nüfus anlamında hem de yapılan hizmetler bakımından her geçen yıl büyüyen ve gelişen bir ilçemizdir. Yeni yapılaşma ve konutlaşmalarla birlikte göç alan Kapaklı'ya hizmet eden Belediye Başkanımıza, Başkan Yardımcılarına ve personellerine başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com