°C
ZEHİR TACİRLERİ NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI
10.10.2018
87
Uyuşturucu tacirlerine bir darbe de Çorlu Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerinden geldi. Uyuşturucu madde kullanan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar sonucunda Çorlu’nun Hıdırağa Mahallesinde tespit edilen bir adreste yapılan aramada çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Çorlu Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği Hıdırağa Mahallesinde yaptığı baskında çok miktarda uyuşturucu maddenin yanı sıra 1 adet tabanca ve uyuşturucu ticaretinden elde edildiği düşünülen bir miktar para ele geçirdi. 3 kişi gözaltına alındı.

3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Çorlu’ya bağlı Hıdırağa Mahallesi’nde emniyet güçleri tarafından yapılan baskında çok sayıda uyuşturucu hap ve 112 fişek kokain ele geçirildi. 202 adet Lyrıca isimli hapın yanı sıra 45 adet de Neurontin isimli hap uyuşturucu tacirlerine yapılan baskın ile geçirildi. Uyuşturucu maddelerin yanı sıra 1 adet ruhsatsız 9 mm çapında tabanca, tabancaya ait şarjör ve mermi ile uyuşturucu madde satışından elde edildiği değerlendirilen bin 365 TL para ele geçirildi. Yapılan çalışmalar neticesinde 3 kişi gözaltına alındı, olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com