Reklamı Geç
AHMET YILDIZ
CÜNEYT YÜKSEL
Tekirdağ
22 Şubat, 2024, Perşembe
 • DOLAR
  30.90
 • EURO
  33.39
 • ALTIN
  2010.3
 • BIST
  9254.06
 • BTC
  51638.45$
VAHAP AKAY

NADİR TÜR; “KARARLILIKLA ÇALIŞACAĞIM”

NADİR TÜR; “KARARLILIKLA ÇALIŞACAĞIM”
Gelecek Partisi Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Nadir Tür, ilçe teşkilatı önünde adaylık açıklamasında bulundu. Burada konuşma gerçekleştiren Tür; “Sizlerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine odaklanarak, şehrimizi daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha sürdürülebilir bir yer haline getirmek için kararlılıkla çalışacağım” dedi.
ANAOKULU
MUSTAFA ÇETİN

Açıklamaya; Gelecek Partisi Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akçay, Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı, Gelecek Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Veysel Karakoç, Gelecek Partisi Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Nadir Tür ile partililer katıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından konuşan Gelecek Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Veysel Karakoç, “ Bu güzel günde bizleri yalnız bırakmadığınız içtin teşekkür eder, sevgilerimizi sunuyorum. Bu vesile ile yol arkadaşımız Nadir Tür’e başarılar diliyorum. Çerkezköy yıllardır iki parti arasında sıkışıp kalmıştı. Bizde Gelecek Partisi olarak kentimizi bu sıkışıklıktan kurtarmaya geliyoruz” dedi.

“BİZ BİR AİLEYİZ”

Karakoç’un ardından konuşan İl Başkanı Recep Nişancı, “Partiyi kurduğumuzda bu partiyi kuramazsınız, önünüzde güçlü bir iktidar ve ana muhalefet var diyerek niçin bu partiyi kuruyorsunuz dediler. Biz bu partiyi kurduk. Daha sonra bu partiyi kurarsanız teşkilatlanamazsınız, yol yürüyemezseniz dediler. Bugün gördüğümüz gibi teşkilatlandık, il ve ilçe yönetimlerimizi kurduk. Bugün de yerel seçimler öncesinde belediye başkan adayımız var. Genel seçimde muhalefet iktidar karşı seçimi kaybetti. Seçimin ardından artık bu muhalefet olan partiler yok olur dediler. Biz kaybolmadık. Bugün bu kalabalığı görünce ne kadar iyi bir şey yaptığımızı gördük. Hiçbir kimse bizi görmezden gelemez. Biz birbirine bağlı bir aileyiz. Nadir Tür başkanımıza çıktığı yolda başarılar diliyorum. Her zaman yanındayız. Belediyeyi alamaz diyorlarsa da o zaman belediyeyi de alırız” dedi.

"KARARLIKLA ÇALIŞACAĞIM"

Programda konuşan Gelecek Partisi Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Nadir Tür, “ Bugün burada, sizinle bir araya gelmek ve geleceğimizi şekillendirmek için bir fırsat buldukça ne kadar heyecan duyduğumu ifade etmek istiyorum. Çerkezköy'ün geleceği için birlikte çalışma arzusuyla doluyum ve bugün burada, sizin güveninizi kazanmak ve bu güzel şehri daha da ileri taşımak için aday olduğumu ilan etmek istiyorum. Çerkezköy, köklü geçmişiyle ve dinamik insanlarıyla dolu bir şehir. Ancak, biliyorum ki potansiyelimizin tam olarak farkına varmamız ve bu potansiyeli harekete geçirmemiz gerekiyor. Bu sebeple, sizlerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine odaklanarak, şehrimizi daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha sürdürülebilir bir yer haline getirmek için kararlılıkla çalışacağım. Yollarımızı, su ve elektrik şebekelerimizi güçlendirecek, şehrimizi geleceğe hazırlayacak projelere önem vereceğiz. Aynı zamanda, çevreye duyarlılıkla hareket ederek yeşil alanları artırarak ve çevre kirliliğiyle mücadele ederek şehrimizi daha temiz bir yer haline getireceğiz. Eğitim ve kültür alanında da önemli adımlar atacağız. Gençlerimizin eğitimine ve yeteneklerinin gelişimine destek olacak projeleri hayata geçirecek, kültürel etkinliklere daha fazla katılımı teşvik edeceğiz. Çünkü inanıyorum ki, güçlü bir eğitim ve kültür altyapısı, şehrimizin geleceğini inşa etmek için kritik bir rol oynar. Son olarak, şehrimizin ekonomik potansiyelini artırmak ve iş olanaklarını genişletmek için çaba göstereceğiz. Yerel işletmelere destek sağlayacak, yeni iş fırsatları yaratmak için çalışacak ve şehrimizi yatırımcılar için cazip hale getirecek adımlar atacağız. Değerli Çerkezköy halkı, bugün burada sizlere söz veriyorum: Şehrimizin geleceğini şekillendirmek ve daha yaşanabilir bir Çerkezköy inşa etmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Sizlerin desteği ve katkılarıyla, birlikte başaracağımıza inanıyorum. Teşekkür ederim” dedi.

“ÇARE OLDUĞUMUZU ORTAYA KOYUYORUZ”

Gelecek Partisi Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akçay ise programda yaptığı konuşmada, “Ülkede işlerin nasıl gittiğini ve yürüdüğünü görüyoruz. Bugün burada bizimle gönül gönüle olan herkese teşekkür ediyorum. 2018 yılında Türkiye sistem değişikliğine gitti. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi oylaması yapıldı ve yeni bir sistemle beraber kutuplaşma siyasetini Cumhurbaşkanı çok iyi gerçekleştiriyor. Bir taraftan muhalefeti karşına alıp bir tarafta da kendi gönüldaş ve yandaşlarını konsolide etti.  Bugün kendi devlet kurumları enflasyonu yüzde 60-65 açıklarken, bağımsız kuruluşlar ise yüzde 130 açıklıyor. Onlara sorduğumuzda yolların, sokakların, lokantaların ve AVM’lerin dolu olduğunu söylüyorlar. Biz Gelecek Partisi olarak çaresiz olmadığınızı çare olacağımızı ortaya koyuyoruz. Çerkezköy Belediye Başkan Adayımız Nadir Tür’de Çerkezköy’e çare olacaktır. Seçimlerin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. Teşkilata ve Nadir Tür’e sahip çıkacağımıza da inancımız tamdır” dedi. Konuşmaların ardından partililer birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

MEHMET KELEŞ

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!