°C
YENİ ARAÇLARINI BASINA TANITTI
10.08.2018
2090
Çerkezköy Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde faaliyet gösteren Özel Akademi Sürücü Kursu yeni araçlarını basına tanıttı. Mevcut araç sayısının 6’ya yükseldiği belirtilirken, araç sürücülerine ve de uyarılarda bulunuldu.

Çerkezköy Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde faaliyet gösteren Özel Akademi Sürücü Kursu yeni araçlarını basına tanıttı. Son model araçlarla hizmet verileceğini ve eğitimin daha kaliteli hale getirileceği belirtilirken, Karayolları yetkililerinden de uyarı levhalarının düzenlenmesine yönelik çözüm getirilmesi istendi.

“ÇERKEZKÖY’E HİZMET ETMEKTEN GURUR DUYDUK”

Özel Akademi Sürücü Kursu, yeni eğitim araçlarının tanıtımını sürücü eğitim sahasında gerçekleştirdi. Özel Akademi Sürücü Kursu Sahibi Abdullah Şakrak, “Buradaki asıl amacımız toplumumuza bilinçli ve duyarlı sürücüler yetiştirip kazandırmaktır. Bunu yaparken de asla kaliteden ödün vermedik. Yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir Bağcılar başta olmak üzere son 3 yıldır da Çerkezköy de bu camianın içinde hizmet vermekten keyif duyduk” dedi.

“LÜTFEN ALKOLLÜ ARAÇ KULLANMAYIN”

Sürücü eğitimlerini daha güvenli ve donanımlı hale getirmek amacıyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Şakrak, araç sürücülerine de seslendi. Şakrak, “Sürücü adaylarımıza daha güvenli, daha donanımlı, ister manuel ister otomatik araçlarımız başta olmak üzere daha kaliteli eğitim verebilmek adına tüm araçlarımızı yenilemiş bulunmaktayız. Aynı zamanda da Özel Akademik Gelişim Sürücü Kursları olarak bir kampanya başlattık. Ehliyet alacak olan sürücü adaylarımız için günde 3 TL ayda 90 TL sloganıyla yola çıktık. Yeni ehliyet alacak bir sürücü adayı günde 3 TL biriktirirse ayda 90 TL yapar. Elden taksit ödeme kaydı ile 90 TL taksitle ehliyet sahibi yapıyoruz. Bir günlük eğlence bir ömre bedel değil. Lütfen alkollü araç kullanmayın” ifadelerine yer verdi.

Haber/Büşra DULKADİR

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com