°C
“CENNETİN KOKUSUNU ALDIM”
11.09.2018
523
Çerkezköy’ün renkli simalarından olan ve Aysel Teyze lakabıyla anılan Kızılpınarlı Aysel Baki, hac dönüşünde Ekspres Gazetesi’ne teşekkür ziyaretinde bulundu.

Çerkezköylü Aysel Teyze, hac görevini yerine getirmesinin ardından Ekspres Gazetesi’ne teşekkür ziyaretinde bulundu. Kutsal topraklara yolculuğunu gazetemiz okuyucularıyla paylaşan Aysel Baki, “Hayatımın en güzel anılarını yaşadım. Kutsal topraklarda cennetin kokusunu içimde hissettim. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

YAŞADIĞI MUTLULUĞU PAYLAŞTI

Tek gelirinin kaymakamlıktan aldığı yaşlılık parası olduğunu söyleyen Aysel Baki, hacca gitmesinin mümkün olmadığını fakat Çerkezköy’deki Sivil Toplum Kuruluşları ve Kaymakamlık ile belediyeden yetkililerin yardımlarıyla hacca gittiğini belirterek, yaşadığı mutluluğu Ekspres okuyucularıyla paylaştı. Baki, yaptığı açıklamasında, “20 Ağustos’ta burdan yola çıktık. Güzel ve rahat bir yolculuk oldu. Benim tek başıma hacca gitmem mümkün değildi. Sayın Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, Müftülük, çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları ve işadamlarının desteği ile gazetenizin de bunu duyurmasıyla birlikte hac için gerekli para toplandı. Kutsal topraklara gittiğim için çok mutluyum. Orada tüm kutsal yerleri gezdim. Cennetin kokusunu hissettim. Ben buradan sizin aracılığınız ile destek veren herkese teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun” ifadelerine yer verdi.

 

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com