°C
TEK ADAM!
13.09.2018
918
Milletvekili adaylığı için görevinden istifa edip seçimlerin ardından tekrar AK Parti İlçe Başkanlığı görevine dönen Abdullah Öğe’nin, Belediye Başkan Adaylığı için de aday adaylığını en son açıklayacağı öne sürüldü...

AK Parti’de yerel seçim heyecanına yön verecek gelişmeyi Ekspres açıklıyor. Bugüne kadar, Belediye Başkan Aday Adaylığı konusunda ‘ser’ verip ‘sır’ vermeyen Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Öğe’nin en son sahneye çıkacağı öne sürüldü. Öğe’nin aday adayı olacakların önünü kesmemek için, son güne kadar bekleyeceği vurgulanırken, yine ‘sır’ gibi tutulan toplantıda da parti teşkilatlarının Belediye Başkanlığı için, ‘Onay’ verdiği belirtiliyor. Abdullah Öğe’nin, Belediye seçimleri öncesinde güçlü bir teşkilat oluşturmak için yeniden ilçe teşkilatının başına geçtiği de öne sürüldü.

İLÇE teşkilatını yerel seçime hazırlıklı hale getiren Abdullah Öğe’nin Ak Parti Genel Merkezi’nin düğmeye basmasının ardından resmen ‘Belediye’ için sahneye çıkacağı konuşuluyor. Hatırlanacağı gibi AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Öğe’nin genel seçimler öncesinde Çerkezköy Belediye Başkanlığı için ismi geçerken, bir anda ‘Milletvekili adayı’ olması kafaları karıştırmıştı. Öğe’nin seçim tecrübesi için milletvekili adayı olduğu da konuşuluyor.

 

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com