°C
2. ÖĞE DÖNEMİ BAŞLADI
28.09.2017
2469
AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nın 6. Olağan Kongresi’nde yeniden başkanlığa seçilen Abdullah Öğe, mazbatasını alarak görevine resmen başladı.

Geçtiğimiz Pazar günü, Namık Kemal Bulvarı üzerindeki kapalı spor salonunda yapılan olağan kongreyle yeniden başkanlığa seçilen AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, yeni yönetimiyle beraber Çerkezköy Adalet Sarayı’na gelerek görev mazbatasını aldı.

“DURMAK YOK YOLA DEVAM”

Çerkezköy Adalet Sarayı Seçim Hakimliği’nden mazbatasını aldıktan sonra basın mensuplarına kısa bir değerlendirmede bulunan Öğe, “Bugün Çerkezköy Adalet Sarayı Seçim Hakimliği’nden aldığımız mazbatayla yeni yönetimimizle beraber bir döneme daha merhaba diyoruz. Bizim AK Parti olarak ideallerimiz ve hayallerimiz var. Yeni dönemde de hedeflerimize bu idealler doğrultusunda ulaşma arzusunda olacağız. Parti olarak hep kullandığımız bir slogan var. ‘Durmak Yok Yola Devam’. İlçe teşkilatımızla birlikte, bu slogandan aldığımız güçle Çerkezköy’e hizmet edebilmenin çabası içerisinde olacağız. Ben bir kez daha geride bıraktığımız kongrenin partimize ve yönetimimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi ve ifadelerini noktaladı.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com