°C
KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞTÜ ÖZTRAK İLE POZ VERDİ
7.11.2018
194
Bir süredir CHP Genel Merkezi ile arası bozuk olduğu iddia edilen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. CHP’nin Tekirdağ’da güçlü isimlerinden olan Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak’la da görüşen Başkan Akay, hakkında çıkan iddialara da son noktayı koydu.

Geçtiğimiz ay CHP’den Belediye Başkanlığı için tekrar aday adaylığı başvurusunu yapan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Ankara’da bir araya geldi.

ÖZTRAK VE AYGUN’LA POZ VERDİ

2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde yeniden aday adaylığı başvurusunda bulunan Belediye Başkanı Vahap Akay, Ankara’da partisinin grup toplantısına katıldı. Burada Tekirdağ’ın güçlü isimlerinden olan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak ile CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun’la bir araya gelen Başkan Akay, çektiği selfieyi sosyal medya hesabından paylaştı.

ADAYLIK GÖRÜŞMESİ Mİ?

Sonrasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile de görüşen Akay’ın 2019’da yapılacak olan yerel seçimler için kulis yoklaması yaptığı iddia edildi. İkili arasında geçen görüşmenin olumlu şekilde geçtiği iddia edilirken, Akay’ın tekrar aday gösterilip gösterilmeyeceği de merak edilenler arasında

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com