°C
EN BÜYÜK ENGEL SİZSİNİZ!
7.11.2018
138
Kaldırımlara ve engelli rampalarına park eden sorumsuz sürücüler hayatın her alanında vatandaşları mağdur etmeye devam ediyor.

Gün geçtikçe büyüyen ve gelişen Kapaklı’da yaya kaldırımı ve engelli rampası işgali bitmek bilmiyor. Sorumsuz sürücüler, engelli rampaları ve kaldırımları park ederek, hayatın her alanında vatandaşları mağdur ediyor. Vatandaşlar ise duruma ‘Sizce Kapaklı Engelsiz mi?’ diyerek tepki gösteriyor.

“ÇOK ŞEY İSTEMİYORUZ”

Kapaklı’da dün öğle saatlerinde engelli bir vatandaş, zor anlar yaşadı. Biraz hava almak için dolaşmaya çıktığını ifade eden vatandaş, engelli rampasına sorumsuz bir sürücü tarafından araç park edildiğini gördü. Duruma tepki gösteren vatandaş durumu sosyal medya hesabından paylaşarak, “Sizce Kapaklı engelsiz mi? Tabiki de hayır. Her seferinde yazmaktan sıkıldım, şikayet etmekten sıkıldım. Engellinin halinden niye anlamıyorlar, anlamış değilim. Çok şey istemiyoruz. En doğal hakkımız olan gezmeyi istiyoruz. Engeller çıkmasın istiyoruz. Çok mu zor? Ama bazı insan görünümlü şahıslar sayesinde engelleniyoruz. Ve buna en kısa zamanda çare bulunmasını istiyorum. Her alanda engellerle karşılaşıyoruz. Bu sadece engellerden bir tanesi” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com